Czym jest in4D?

Jesteś właścicielem nieruchomości? Chcesz ją sprzedać lub wynająć? Nie czekaj aż potencjalny najemca da się zaprosić na wizytę na miejscu. Już dzisiaj wyślij super realistyczne odwzorowanie Twoich wnętrz tysiącom klientów i zwiększ wyniki sprzedaży! Naszymi klientami są liderzy branży nieruchomości. 
 
Zdjęcia w jakości 4K + laserowe skanowanie odległości 3D + trochę magii = niezwykle realistyczne, płynne odwzorowanie Twoich wnętrz. Witamy w świecie VR w jego najlepszej odsłonie!

Jak to działa?

  • 1.

    Dostajesz od nas link. Możesz go dalej przekazać swoim klientom i partnerom w dowolny sposób – wkleić w treść mailingu, zamieścić na swojej stronie www, wysłać za pośrednictwem dowolnego komunikatora lub sms’em. Każdy, kto otrzyma link, będzie mógł wyświetlić jego zawartość (czyli przenieść się do Twojego showroomu, powierzchni biurowej, którą właśnie wynajmujesz lub domu, który sprzedajesz) na dowolnym urządzeniu (telefonie, tablecie, laptopie, korzystając z okularów VR, projektora, itd.), w dowolnym momencie. 
     

  • 2.

    Klikasz w link i korzystasz z 3 opcji widoku:
     

a.

Wirtualny spacer. Przemieszczasz się po powierzchni dokładnie tak, jakbyś to robił wizytując lokal osobiście. Możesz zajrzeć w każdy zaułek, zobaczyć każdy szczegół. Płynność spaceru, intuicyjność nawigowania i jakość zdjęć naprawdę robią wrażenie!

b.

Dollhouse. Byłeś już w środku. Teraz możesz ‘wyjść’ z modelu i obejrzeć go ‘z zewnątrz’. Zupełnie jak gdybyś trzymał w dłoni zabawkowy domek dla lalek, albo makietę swojej nieruchomości. Możesz podejrzeć jak zaaranżowano wnętrze i rozmieszczono meble, pod dowolnym kątem. Wyjątkowo efektowne w przypadku modeli wielokondygnacyjnych. 

c.

Widok ‘z góry’. Świetny sposób na pochwalenie się efektywnością lokalu. Pokaż klientom rzeczywiste możliwości aranżacyjne Twojej nieruchomości.

Dodatkowo, zawsze możesz skorzystać z opcji ‘linijki’, która pomoże Ci zmierzyć każdą, dowolną odległość w lokalu.

I jeszcze jedno – od teraz miliony użytkowników Google Maps mogą ‘zajrzeć’ do Twojej nieruchomości. Masz to od nas w cenie.